حقوق و قوانین:

  1. خدمات و محتویات سایت، براى استفاده غیر تجارى مخاطبان عرضه شده است. هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات متناقض حقوق معنوی سایت کالاپزشکی پارس و دارای پیگرد قانونی است. در صورت تمایل به استفاده تجاری از اطلاعات، محصولات، خدمات و یا نظرات عرضه شده در سایت لطفا با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات سایتکالاپزشکی پارس برای مصارف بدون انتفاع مادی و با ذکر منبع بلامانع است.
  2. اطلاعات موجود در سایت کالاپزشکی پارس از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده یا وارد کننده محصولات ارائه شده است. اطلاعات و محتویات سایت، به ویژه قیمت محصولات دائماً به روز می‌شوند.
  3. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و کامل پر نمایند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
  4. روش ارسال و بازه زمانی انتخابی توسط مشتری به عنوان ترجیح مشتری در اولویت خواهد بود با این حال با توجه به شرایط، امکان تغییر در موارد مذکور وجود دارد.
  5. کالاپزشکی پارس به اطلاعات خصوصی و شخصی کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت کامل می‌کند. کلیه اطلاعات به صورت کاملا محرمانه محافظت شده و تنها برای ارسال سفارشات مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  6. سایت کالاپزشکی پارس از اطلاعات شخصی کاربران برای تامین نیازشان استفاده می کند. همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با کاربران ارتباط برقرار کند تا بتواند نظرات آنها را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود. لیکن فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث فروخته و یا واگذار نمی‌کند.
  7. کلیه پیش فاکتورهای صادر شده حداکثر تا 48 ساعت معتبر بوده و پس از گذشت این زمان امکان تغییر در شرایط موجودی و قیمت وجود دارد.